Ciasteczkowa Kraina
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Powitanie w stylu Sunset!

2 posters

Go down

Powitanie w stylu Sunset!  Empty Powitanie w stylu Sunset!

Pisanie by Sunset. Wto Kwi 08, 2014 8:00 am

Trochę o mnie: Mam na imię Karolina i mam 26 lat. Tak, trochę tych wiosen mam, prawda? Na Howrse, jak i na tym forum znalazłam się dzięki Kamikazi i Gleci. Interesuje się grą na skrzypcach i tworzę własną muzykę. Jak na razie nie pokazuje jej nikomu. Jest to głównie muzyka elektroniczna. Jestem osobą dość nieśmiałą, więc pisanie czegokolwiek na shoutbox'ach sprawia mi dość duże problemy. Na tym forum znam tylko dwie osoby, wiec tym bardziej jest mi niełatwo.

Moje zwierzaki: Posiadam psa o imieniu Karmel i wiernego rumaka, który zwie się Rubin. Dlaczego akurat Rubin? Ponieważ jego oczy strasznie się błyszczą. Można je porównać do dwóch małych rubinków. Stąd właśnie takie imię. A z jakiego powodu nazwałam mojego psa takim, a nie innym imieniem? Z tego powodu, że ma sierść, która przypomina ciągnący się karmel.

Konto na Howrse: Na Howrse możecie spotkać mnie pod tym samym nickiem, co na forum. Mam dopiero 2 dzień stażu, więc nie wiem zbyt wiele o tej grze. Dlatego najmocniej przepraszam, jeśli powiem jakieś głupstwo.

Zapraszam też do zadawania pytań. Smile
Sunset.
Sunset.
Grafik

Liczba postów : 10
Join date : 08/04/2014

Powrót do góry Go down

Powitanie w stylu Sunset!  Empty Re: Powitanie w stylu Sunset!

Pisanie by Kamikazia Wto Kwi 08, 2014 9:09 am

Witaj na forum i baw się dobrze.
Kamikazia
Kamikazia
Administrator Techniczny

Liczba postów : 141
Join date : 06/04/2014

https://ciasteczkowa-kraina.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach