Ciasteczkowa Kraina
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Stare ILH...

4 posters

Go down

Stare ILH...  Empty Stare ILH...

Pisanie by Tynka Sro Kwi 09, 2014 6:33 pm

Coraz częściej na ILH pojawiają sie takie hasła jak CWiN, jakieś rebelie, ktoś o nicku Ciastoo. I teraz mam pytanie. Co tam się działo?  Kim jest Ciastoo?  Jakie rebelie? itd.
Tynka
Tynka
Już coś wie...

Liczba postów : 51
Join date : 06/04/2014

Powrót do góry Go down

Stare ILH...  Empty Re: Stare ILH...

Pisanie by Weduk Sro Kwi 09, 2014 6:45 pm

CWiN (Ciastoo-wszystko-i-nic) to (z tego co wiem nieistniejący już) blog Ciastoo, jednej dziewczyny ze starego ILH'a. Rebelii było kilka, ale sama niektórych nie pamiętam, wiem że raz ludzie zaczęli przechodzić właśnie na stronę CWiN'a, buntować się, wyzywać. Za drugim razem sprawa była taka sama, ale ludzie zaczęli przechodzić na Vampirzewo (Czy, jakoś tak d:). Było jeszcze kilka takich awantur, ale ich już nie pamiętam. Wszystko działo się od końca 2011 do początku 2013.
Weduk
Weduk
Moderator

Liczba postów : 107
Join date : 06/04/2014
Age : 24
Skąd : Szafa

Powrót do góry Go down

Stare ILH...  Empty Re: Stare ILH...

Pisanie by Mlecznaa Czw Kwi 10, 2014 8:38 pm

Tak jak to już Weduk napisała, CWiN był blogiem założonym z nudów. CiastO, Korniszon i inne administratorki wstawiały tam posty o wszystkim i o niczym. Na CWiN'ie był również czat, podobnie jak na ILH, a ludzie (szczerze muszę sama powiedzieć, że należałam do tych osób) zaczęli przenosić się na nowy blog. ILH miał wtedy trudne chwilę, a przynajmniej co z tego pamiętam, to był to czas, w którym miały miejsce na chacie kłótnie. Później znów ILH I CWiN mieli dobre swoje czasy, wchodziliśmy tam i tam, ale znów coś się stało i kilkanaście osób siedziało już tylko na CWiN'ie. Było też, jak Cree mówiła, kilka innych awantur, jednak w porównaniu do "wojny" między tymi dwoma blogami, to inne kłótnie to pikuś.
Mlecznaa
Mlecznaa
Nowicjusz

Liczba postów : 29
Join date : 06/04/2014
Age : 25
Skąd : Radomsko, miasto gdzieś na końcu Łódzkiego

Powrót do góry Go down

Stare ILH...  Empty Re: Stare ILH...

Pisanie by Kamikazia Sob Kwi 19, 2014 6:42 pm

Mogę napisać o wojnach... Ludzie głównie na czacie zaczęli się buntować przeciwko złej administracji i wszczęli bunt. Jeszcze wtedy byłam moderatorem i strona, która bunt zaczęła postanowiła sprowadzać ludzi na swoją stronę. Osoby, które nie chciały odpowiedzieć się na żadną ze stron zostały dość... Przytłoczone. Ludzie obrażali się oto, ale po jakimś czasie to akceptowali. Na CWiN'ie gromadzili się buntownicy, a na ILH pozostali ,,wierni". W sumie to większość modów (łącznie ze mną) odeszła z tego powodu, bo później zaczęli włamywać się na czat ILH i rozdawać sobie rangi, a innym je zdejmować, co było lekkim przegięciem. Do tego - ileż można?!
Kamikazia
Kamikazia
Administrator Techniczny

Liczba postów : 141
Join date : 06/04/2014

https://ciasteczkowa-kraina.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Stare ILH...  Empty Re: Stare ILH...

Pisanie by Weduk Sro Maj 28, 2014 2:29 pm

Teraz to tak trochę odkop, ale jeśli ktoś chciałby poczytać trochę o historii ILH'a, to zapraszam na: http://ludzie-z-czatu.blogspot.com/
Blog nie mój, ale jednej dziewczyny o nicku Ciastek.
Weduk
Weduk
Moderator

Liczba postów : 107
Join date : 06/04/2014
Age : 24
Skąd : Szafa

Powrót do góry Go down

Stare ILH...  Empty Re: Stare ILH...

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach